środa, 7 marca 2012

Nie lada wyzwanie...

Opuściłam się w wyzwaniach. Skrzętnie zapisuję kolejne wyzwania, terminy mijają, ja nie biorę w nich udziału i tak się kręci... Czas to zmienić! Dziś zgłoszenia na aż cztery wyzwania: do Piaskownicy, do Szuflady, do Diabelskiego Młyna, i do Kreatywnego Pola. Zapraszam do oglądania i komentowania!

Szuflada zaprasza do zrobienia prezentu dla przyjaciela. Takiego z okazji "bez okazji". Mój wygląda tak......i mam nadzieję, że będzie wykorzystywany często :) Bo to o to chodzi, żeby być razem :)

W Kreatywnym Polu tworzymy "Babskie ATC". Moje ozdabia rzecz typowo babska - torebka, a w torebce na sznureczku mały tag, na którym znajduje się moje osobiste motto ;-)
Przyznać się, która tak jak ja, nie może znaleźć kluczy wchodząc do mieszkania, albo musi przekopać wszystkie komory w torebce, żeby znaleźć pomadkę? ;-)
W Diabelskim Młynie liftujemy. Karteczka w oryginale bardzo lekka i wiosenna, u mnie trochę "ciężka" i "przeładowana", ale taka właśnie miała być.
Art Piaskownica zaprasza do zabawy patykami. Znalazłam i ja dziś w ogrodzie patyk.
Na patyku przysiadł gil. Siedzi i wypatruje wiosny...Kartka bardzo przestrzenna i uniwersalna zarazem. W prawym dolnym rogu jest miejsce na wpisanie dedykacji.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich zaglądających i ściskam wirtualnie wszystkich komentujących :)

11 komentarzy:

 1. Piękne, pomysłowe prace. Dziękuję za udział w wyzwaniu Szuflady ;o)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kapitalne:D A kartka z gilem kojarzy mi się z kartką, którą Śmierć dawał z okazji Strzyżenia Wiedźm w Wiedźmikołaju (tylko tam rudzik nie chciał współpracować:P)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prace! ATC iście kobiece i jakże kobieco prawdziwy cytat :P! Dziękuję za udział w wyzwaniu i serdecznie pozdrawiam- Edi-th DT Kreatywne Pole

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne prace... ta torebka rewelacyjna :) i bardzo, bardzo lubię tę ptaszkową... super!!

  OdpowiedzUsuń
 5. hiiii ale sie uśmai ła sentencja na AC baaardzo prawdiawa . Praca bardzo mi sie podoba inne zreszta też ))) dziękuje za udział w wyzawaniu Ewaik DT Kratywne pole **

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne prace a ateciak z torebką genialny :) Dziękuję za udział w wyzwaniu i pozdrawiam ciepło- Novinka DT Kreatywne Pole

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie prace piękne!
  A zaproszenie... no cóż sama bym takie chciała dostać.
  Witam w Szufladowej zabawie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkie prace super! Torebka najbardziej przykuwa mój wzrok :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne prace :) I świetny lift - dziękuję za udział w zabawie w Diabelskim Młynie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. bardzo mi sie podoba ten mak w lifcie Anai:)
  dziękuje za udzial w wyzwaniu na DM :*

  OdpowiedzUsuń
 11. świetne hasło torebkowe... i jakie prawdziwe ;D

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad :)